Powrót do: Ciekawi Klienci

Last Minute Paryż - Czy rzeczywiście się opłaca?


 Jako pracownik biura rachunkowego przynajmniej raz w roku potrzebuję wybrać na urlop. I wcale nie po prostu wziąć wolne i pojechać nad jezioro ale naprawdę pozwiedzać i zapomnieć o liczbach, fakturach i sprawach księgowych. Znajoma zaproponowała mi wybór wycieczki Last minute do Paryża. W Paryżu jeszcze nie byłam więc zaintrygowała mnie ta propozycja. Ruszyłam więc do biura podróży i poprosiła o aktualne wycieczki Last minute do Francji. Było tego sporo. Ceny również odbiegały na korzyść od tych cen w sezonie. Zainteresował mnie wpis pod jednym z ogłoszeń biura:

Szybka wycieczka do Paryża

Jeśli chcemy odwiedzić Paryż warto skorzystać z ofert last minute, które pozwalają spędzić weekend w hotelu w Paryżu. Pozwalają również na szybki transport samolotem z największych lotnisk w Polsce. Paryż warto odwiedzić ponieważ jest zachwycającym miastem. Ktokolwiek go odwiedzi, zawsze jest oczarowany. Jest to przede wszystkim miasto zakochanych, ale także miasto znakomitej kuchni, wiedzy, kultury i twórczości. Każdy kto pozna Paryż z miejsca go pokocha, i zawsze będzie chciał do niego wracać. Oferty last minute Paryż posiada bardzo atrakcyjne.

Zwiedzanie Paryża w 3 dni

Pozwalają one w 2-3 dni zwiedzić dokładnie całe miasto i nacieszyć się jego niepowtarzalnością. Oferty last minute Paryż posiada z reguły w formie 3 dniowej, gdzie pierwszego dnia następuje zbiórka na lotnisku, odprawa, a następnie przelot do Paryża. Po przybycie następuje zakwaterowanie i czas wolny w zależności od pory przylotu. Następnie trwa zwiedzanie Paryża, które trwa już do samego końca oferty.

Zwiedzamy Luwr

A jest co zwiedzać. Wieża Eiffel, muzeum Luwr w którym uświadczymy kolekcji arcydzieł sztuki światowej oraz wyspa Cite, czyli najstarsza część miasta z Katedrą Notre Dame oraz Pałacem Sprawiedliwość. Znajduje się tam również najstarszy most Pont Neuf.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.