Powrót do: Ciekawi Klienci

E-hulajnogi - alternatywny sposób podróżowania


Hulajnogi elektryczne na dobre zagościły w naszych miastach. Sprzęt, który jeszcze kilka lat temu uchodził za dość awangardowy dziś coraz częściej staje się realną alternatywą dla komunikacji zbiorowej, aut miejskich czy rowerów. Co jednak spowodowało tak dynamiczny rozwój tego środka transportu?

E-hulajnogi, czyli ulga dla portfela

Chyba każdemu dojeżdżającemu do pracy czy to za sprawą komunikacji miejskiej czy własnym autem zdarzyło zarzekać się na wciąż rosnące koszty tego typu rozwiązań. A jak wyglądają koszty eksploatacji e-hulajnogi? W zależności od mocy modelu koszt naładowania akumulatora do pełna wynosi od 10 do 20 groszy. Pozwala to na przejechanie około 30 km. Daje to nam koszt w okolicach 50 groszy za każde przejechane 100 kilometrów.

Mniej spalin - czystsze powietrze

To, co wydaje się najbardziej oczywistą zaletą hulajnóg elektrycznych jest ich pozytywny wpływ na ekologię. Zajmują mało miejsca, nie emitują żadnych zanieczyszczeń i są praktycznie bezgłośne. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych zatłoczonych miast pełnych spalin i hałasu. Można śmiało założyć, że gdyby większą część ich mieszkańców przesiadła się na hulajnogi elektryczne komfort i czas podróżowania uległby znaczącej poprawie. 

Radość z jazdy

Coś, o czym nie można zapominać to przyjemność, jaka płynie z podróżowania tego typu środkiem transportu. Poczucie wolności, chłodny powiew wiatru, radość z kolejnych kilometrów. E-hulajnogi to nie tylko sposób komunikacji, to po poprosi nadal świetna zabawa.

Wygoda użytkowania 

Użyteczność e-hulajnogi jest po prostu bezkonkurencyjna. Mały rozmiar pozwala bez problemu zabrać ją ze sobą do domu lub biura, znikają więc codzienne problemy z parkowaniem. Prędkość 25km/h,  jaką osiąga praktycznie każda dostępna w https://livesports.com.pl/e-hulajnogi-elektryczne.html e-hulajnoga pozwala poruszać się w miastach sprawniej niż wykorzystując do tego standardowe sposoby.

Ważnym jest również to, iż w jazdę na hulajnodze elektrycznej nie musimy wkładać najmniejszego nawet wysiłku. Oczywiście, warto się czasem trochę spocić. Jednak lepiej jest uprawiać sport, w czasie kiedy mamy na to ochotę, a nie gdy akurat spieszymy się do pracy w naszym biurze.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.