Powrót do: Ciekawi Klienci

Mozaika arabeska ciekawym materiałem wykończeniowym


Wykonana z białego marmuru mozaika Bianco Carrara C Arabesque wyróżnia się oryginalnym, marokańskim kształtem. Precyzja wykonania, dbanie o każdy detal oraz polerowanie gładkiej powierzchni, składają się na wysoką jakość wykonania. Precyzyjnie wycięte laserem wodnym (water jet) elementy o wymiarach 7,5 x 7,6 x 1 cm każdy, układane są z sobą na siatce, a następnie przyklejane. Równomierny rozstaw elementów sprawia, że mozaika jest kompozycyjnie spójna i tworzy jeden moduł - plaster. Gładkie wykończenie wszystkich elementów sprawia, że mozaika jest w wyglądzie luksusowa i elegancka.

Mozaika arabeska - zastosowanie

Poszczególne plastry można z sobą łączyć na ścianach w łazience oraz na ścianach między blatem a szafkami wiszącymi w kuchni. Mozaika arabeska może być także stosowana jako posadzka w łazience. Klasyczny, biały kolor marmuru nadaje się do stosowania w aranżacjach tradycyjnych, minimalistycznych oraz sięgającymi po inspirację do stylów orientalnych.

Pięknie komponuje się z innymi elementami wykończeniowymi wykonanymi z marmuru o podobnym odcieniu. Lecz również połączenia z kolorami kontrastującymi - np. z czernią - przyniesie ciekawy efekt wizualny.

Widoczne na każdym elemencie charakterystyczne ubarwienie kamienia, wprowadzi do wnętrza pewną dozę naturalnego piękna. Ściany pokryte mozaiką  Bianco Carrara C Arabesque (zobacz) przypominają upiętą dekoracyjnie orientalną tkaninę, która może być pięknym tłem dla orientalnych dodatków do wnętrz. Matowe wykończenie powierzchni nie zwraca na siebie przesadnej uwagi, pięknie komponuje się z danym otoczeniem.

Mozaika arabeska - dane techniczne

Mozaika wykonana jest z naturalnego kamienia - białego marmuru, który zostaje poddany obróbce przy pomocy lasera wodnego (water jet). Każdy z elementów jest poddawany polerowaniu. Precyzyjne cięcia laserem sprawiają, że elementy dają się łatwo z sobą łączyć. Pojedyncze elementy mają wymiary  7,5 x 7,6 x 1 cm. Jeden plaster zajmuje powierzchnię 0,09765 m2. Mozaika zaliczana jest do pierwszego gatunku pod względem jakości wykonania oraz rodzaju materiału, z którego została wykonana.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.