Powrót do: Ciekawi Klienci

Gry dla par w domu znakomitą rozrywką po pracy


Miłość to najlepsze, najwspanialsze uczucie, jakie może nas spotkać. To fantastyczna sprawa, dzięki której można się poczuć zupełnie inaczej. Co prawda jest to uczucie, które potrafi równie mocno zranić, jednak dzisiaj nikt nie wyobraża sobie życia bez miłości.

Wszystkie osoby, które spotkają miłość swojego życia i mogą z nią być do końca swoich dni, przez wiele, wiele lat są prawdziwymi szczęśliwcami. Czy jednak miłość cały czas wygląda tak pięknie jak na początku związku?

gra planszowa miłosna

Uwaga! Mamy kryzys!

Niestety nie. Po fali pięknego upojenia, po kilku, kilkunastu latach powoli zapominamy czym jest tak naprawę miłość. Nadchodzi szara rutyna, nuda, która jest w stanie zabić wszystko.

Tak, wielu specjalistów mówi, że nuda i rutyna to dwaj najgorsi prokuratorzy, którzy doprowadzają do ogromnego kryzysu i śmierci w związku. Nie można im się dać. Z każdym prokuratorem można walczyć w obecnych czasach! Z rutyną i nudą także! W jaki sposób? Pomocna może okazać się gra planszowa dla par. Tak, dosłownie gra planszowa.

No przecież jak taka zwykła gra może pomóc przezwyciężyć coś, co stoi na krawędzi rozpadu? Czy ktoś powiedział, że będziemy mieli do czynienia ze zwykłą grą? Otóż nie. Coraz więcej par z długoletnim stażem, małżeństw odkrywa uroki gry "Pudełko dla par", które jest doskonałym lekiem na wielkie zło.

Pudełko dla par - Zadania do wykonania

W skład tej gry wchodzi 30 kart z zadaniami, tabelka z punktacją, dwa pionki i 10 pustych kart. Para losuje zadania do wykonania. Na karcie określona jest punktacja i czas na wykonanie zadania (np. kilka dni, tydzień). Po wykonaniu każdego zadania zawodnicy - para ocenia się nawzajem.

Kto pierwszy dojedzie do mety na specjalnej tablicy ten wygrywa. Tak naprawdę nie chodzi tu o zwycięstwo. W grze wchodzi o odkrywanie siebie na nowo. Drobnych i czułych gestów, miłych słów, których od dawna ktoś sobie nie mówił. Ten wspaniały element zaskoczenia to coś wspaniałego, co pozwala przypomnieć sobie, że człowiek ma drugą, ukochaną osobę przy sobie.

Gry dla par w domu nie są wcale żadną bzdurą. To idealna propozycja dla tych wszystkich osób, które szukają sposobu na wspólne spędzenie czasu.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.