Powrót do: Ciekawi Klienci

Dom przy Przyjemnej 14 to się opłaca


W życiu każdego z nas w końcu przychodzi moment, w którym będziemy chcieli zamieszkać "na swoimi". Decyzja o budowie własnego domu nie jest łatwa i tak naprawdę powinna rozpocząć się od zakupu działki, której rozmiar spełni nasze oczekiwania.

Gdy już ją jednak mamy, pojawia się kolejny problem, a raczej wyzwanie - musimy zakupić projekt, według którego nasz dom zostanie przygotowany. Jedną z bardzo dobrych i sprawdzonych przez wielu zadowolonych ludzi opcji jest dom przy Przyjemnej - z czego wynika popularność, jaką się cieszy i dlaczego i my powinniśmy na niego postawić?

Połączenie piękna i funkcjonalności - projekt Dom przy przyjemnej 14 Bis (DR 73)

 

Projekt domu przy Przyjemnej 14 ma jedną podstawową zaletę: w doskonały sposób łączy w sobie przepiękny wygląd z funkcjonalnością, która to jest doceniana już w trakcie jego eksploatacji. Sam projekt zakłada umiejscowienie wszystkich pomieszczeń na parterze (to tak zwana "parterówka") oraz obecność strychu, który również można przerobić na lokum użytkowe (docelowo i domyślnie nim nie jest - stanowi raczej swoisty schowek na rzeczy przez nas nieużywane).

W centralnej części domu znajduje się kominek, a trzy duże pokoje pozwalają pomieścić nawet nieco liczniejszą rodzinę. Do jej dyspozycji oddane zostały 2 łazienki (duża łazienka i duża toaleta), a ogromnych rozmiarów kotłownia zakłada obecność nie tylko pieca, ale też takich urządzeń, jak pralka czy suszarka, które są niezbędne, ale niekoniecznie pożądane w innych częściach domu.

Projekt domu przy przyjemnej 14

Dla kogo ten projekt domu jednorodzinnego?

Jeżeli chcemy przeprowadzić się do domu, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania - zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności - nie powinniśmy przejść obojętnie obok domu przy Przyjemnej, który przybliżony został w tym artykule. Jest to opcja dla osób ceniących minimalizm, a także posiadających ograniczony budżet na budowę i eksploatację. Jest to coś, na co możemy sobie pozwolić, niezależnie od zasobności naszego portfela.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.