Powrót do: Biuro rachunkowe Legnica

Działalność biur rachunkowych


Legnica to stosunkowo spore miasto, w związku z czym pojawiają się tam liczne oferty biur rachunkowych. Dziś zatem podsyłam krótki, ale wydaje mi się konkretny wpis na temat ofert biur rachunkowych w Legnicy, które da się ostatnio zauważyć.

Wybór biura rachunkowego

Przede wszystkim, obok dużego zróżnicowania cenowego wynikającego z marki, prestiżu, pozycji danego biura rachunkowego należy zwrócić uwagę na to, że wiele biur rachunkowych mocno dywersyfikuje usługi. Osobiście omijam biura rachunkowe, które oprócz prowadzenia księgowości zajmują się wieloma pochodnymi profilami działalności.

W szczególności znaleźć można biura, które obok działań rachunkowych zajmują się:

  • obsługą informatyczną firm - czyli np. tworzenie stron, aktualizacje, hostowanie  i tego typu działalność,
  • działania marketingowe - biura rachunkowe jako firmy kreujące wizerunek? Jak? Dlaczego?!
  • kasy fiskalne - obsługa, naprawa, wprowadzanie aktualizacji, badanie.

Sfery działalności

Wyżej wymienione sfery działalności stają się ostatnio bardzo modne wśród biur rachunkowych, nie tylko w Legnicy. Rozumiem, że dywersyfikacja jest wskazana, że trzeba się rozwijać - ale dlaczego w tym kierunku? Biura rachunkowe muszą być najlepsze w prowadzeniu księgowości i chciałbym, aby moje biuro właśnie w ten sposób działało. Nie chcę nawet słyszeć, że prowadzenie rachunkowości to tylko jeden z profili działalności... takiej firmie z miejsca dziękuję!

KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Program do Faktur (2011-06-11)
Księgowość - czym się kierować (2011-06-11)

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.