Powrót do: Ciekawi Klienci

Zadbane dłonie księgowej z lakierem Gel Polish.


Zadbane ręce to wizytówka każdej kobiety. Aby księgowa budziła zaufanie i stwarzała dobre wrażenie powinna nienagannie się prezentować. Dotyczy to właśnie głównie jej dłoni. Ich pielęgnacja obejmuje zarówno skórę dłoni jak i płytki paznokcia.

Zadbane paznokcie wymagają sporo pracy

Nienaganny manicure na co dzień wymaga jednak sporo pracy, dlatego też coraz większym uznaniem cieszy się manicure hybrydowy, który wygląda bardzo naturalnie i utrzymuje się na paznokciach aż do trzech tygodni. Ważna jest nie tylko precyzja przy jego wykonaniu, ale także odpowiednie preparaty.

Lakiery hybrydowe do paznokci

I tu na przeciw oczekiwaniom kobiet i stylistów paznokci wychodzi firma Victoria Vynn z produktem Gel Polish, który pozwala prawidłowo i kompletnie wykonać hybrydy. Co ważne, lakiery hybrydowe Gel Polishe Color stosowane mogą być w dwóch typach stylizacji.

Pierwszy z nich to trzystopniowy, tak zwany Easy Removal, który polega na tym, że na płytkę paznokcia nakładamy najpierw bazę, następnie hybrydę w kolorze i na końcu top. Drugi typ stylizacji to czterostopniowy system Soak Off, w którym przed nałożeniem bazy nakłada się dodatkowo tak zwany tape bond.

Bazy, lakiery hybrydowe kolorowe oraz topy marki Gel Polish obejmują następujące produkty:

- bazy, które rekonstruują oraz wzmacniają naturalna płytkę paznokcia takie jak Mega Base HARD, Mega Base HARD - kolor Beige, Cold Pink, Cover Pink, Pink, SOAK OFF - BASE, TAPE BOND SOAK OFF, HYBRID - BASE;

- lakiery hybrydowe kolorowe służące do dekoracji paznokci dostępne aż w stu dziewięćdziesięciu dwóch kolorach. Odnajdziemy tu odcienie klasyczne, perłowe, z brokatem, pastelowe, neonowe oraz pół-transparentne;

- topy, które gwarantują lśniące wykończenie zdobień hybrydowych. Odnajdziemy tu TOP NO WIPE GLOSS, TOP NO WIPE MATT, Mega Top HARD, SOAK OFF - TOP,  Top Glow, NO WIPE GLITTER w kolorach gold i red, SOAK OFF - MATT, HYBRID - TOP.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.