Powrót do: Ciekawi Klienci

Dobra pomoc prawna osobom poszkodowanym w wyniku wypadków


Miałeś wypadek i poniosłeś uszczerbek na zdrowiu lub jakiekolwiek inne straty? Warto walczyć o odszkodowanie. Jeśli nie wiesz, jak zrobić to na własną rękę lub nie masz na to sił lub czasu, warto walkę o odszkodowanie powierzyć w ręce specjalistów.

Walka o odszkodowanie

Na rynku usług prawniczych sprawnie działają wyspecjalizowane kancelarie odszkodowawcze, które uzyskują dla swoich klientów wysokie kwoty odszkodowań. Doświadczeni pracownicy mają wiedzę i umiejętności, potrafią negocjować z ubezpieczycielami, świetnie prowadzą też sprawy przed wymiarem sprawiedliwości. Korzystanie z takich kancelarii jest dobrym rozwiązaniem, o wiele lepszym niż korzystanie z usług dowolnego adwokata czy radcy prawnego. Dlaczego?

Większe odszkodowanie

Przede wszystkim dlatego, że kancelarie takie zajmują się tylko sprawami odszkodowań, są stale na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, doskonale znają również rynek firm ubezpieczeniowych oraz wszystkie ich naganne bądź nawet nie do końca zgodne z prawem praktyki.

Ile kosztują usługi kancelarii

Korzystając z usług kancelarii odszkodowawczej klienci mogą mieć pewność, że odszkodowanie po wypadku będzie adekwatne do wszystkich poniesionych strat, a nie sztucznie zaniżone przez pracowników firmy ubezpieczeniowej. Usługi takich kancelarii nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów, zwykle działają one bowiem w systemie prowizyjnym – klient dzieli się z kancelarią ustalonym wcześniej procentem od wygranej kwoty. Stawki procentowe są podawane od razu przy podpisywaniu umowy.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.