Powrót do: Ciekawi Klienci

Praktyczne szafki nocne do Twojej sypialni - Wyposażenie mieszkania


Co powinno się znaleźć w dobrze urządzonej sypialni? Oczywiście łóżko to punkt centralny, serce sypialni, które odgrywa główną rolę. Nie można zapomnieć także o komodzie czy szafie, w której przechowujemy ciuchy lub bieliznę. Jednak zazwyczaj nie stawiamy ich w bezpośrednim pobliżu łóżka, a przecież potrzebujemy tam przestrzeni, chociażby na zegarek, książkę czy telefon z którym dziś tak ciężko się rozstać.

Wybór szafki nocnej do sypialni

W takiej sytuacji idealnie sprawdzą się szafki nocne. Są to niewielkich gabarytów meble, zazwyczaj o konstrukcji zbliżonej do kwadratu, o wysokości raczej nie przekraczającej 60 cm. Bardzo często szafki wchodzą w skład systemów sypialnianych, można je skompletować od razu z łóżkiem lub też dokupić oddzielnie. Szafki nocne zachwycają bogactwem wzornictwa i wykonaniem. Oferta dostępna na rynku pozwoli każdemu dopasować odpowiednią szafkę do swoich potrzeb.

Klasyczny kształt szafki nocnej

Dla fanów klasycznych kształtów doskonałym rozwiązaniem będzie model Dione, Maximus lub Beata. Są to proste w kształcie i konstrukcji szafki posiadające system szuflad, idealnych do przechowywania drobnych rzeczy. Zwolennicy niezależności i niebanalnych kształtów znajdą spełnienie swoich gustów w nowoczesnych modelach takich jak ET-920, Glasgow czy Malmo.

Osoby lubiące minimalizm, z pewnością polubią serię szafek Mistral MIN, która stanowi efektowne uzupełnienie łóżka z tej samej serii. Bez względu na preferencje i upodobania, każda sypialnia może zostać gustownie urządzona, wystarczy odrobina wyobraźni i wybór odpowiedniego asortymentu meblowego.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.