Powrót do: Ciekawi Klienci

Profesjonalna stomatologia estetyczna w Krakowie - Sprawdzony dentysta


Stomatologia estetyczna Kraków to gałąź stomatologii zajmująca się poprawą wyglądu jamy ustnej. Piękne zęby i olśniewający uśmiech każdemu dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie oraz wpływa pozytywnie na jakość życia. Niestety wiemy, że nie zawsze natura obdarowuje nas tym wymarzonym uśmiechem.

Estetyka uśmiechu

Niekiedy odziedziczone geny, zmiany chorobowe, nieprawidłowa higiena, czy komplikacje powypadkowe sprawiają, że w naszej jamie ustnej pojawiają się braki i ubytki negatywnie rzutujące na estetykę naszego uśmiechu. W takiej sytuacji najlepszą decyzją jest skorzystać z pomocy stomatologii estetycznej w Krakowie.

Dzięki zastosowaniu materiałów stomatologicznych o najwyższym standardzie oraz nowoczesnych technologii wytwarzania uzupełnień stomatologia estetyczna Kraków jest w stanie odświeżyć i upiększyć każdy uśmiech. Pacjentom są proponowane indywidualne rozwiązania w zależności od możliwości i spersonalizowanych potrzeb. Wybór odpowiedniej strategii leczenia jest zawsze poprzedzony wywiadem i badaniem dentystycznym, co pozwala na prawidłowe zaplanowanie przebiegu zabiegów. stomatologia_estetyczna_krakow

Popularne implanty zębowe

Najczęściej przeprowadzanymi zabiegami w stomatologii estetycznej w Krakowie są implanty, licówki i inne zabiegi protetyczne. Implantacja to nowoczesny sposób uzupełniania braków uzębienia. Implantem nazywamy wykonaną z tytanu śrubę, która jest wprowadzana do kości i ma służyć zastąpieniu korzenia zęba, na którym to osadzane są docelowe protezy. Licówki to natomiast niewielkiej grubości płytki ceramiczne, które nakładane są na przedsionkowe powierzchnie zęba. Zalecane są w przypadku powstania przebarwień na skutek obumarcia zęba lub konieczności korekcji kształtu zęba.

Protetyka natomiast zajmuje się odtwarzaniem ubytków uzębienia pozwalając na przywrócenie naturalnych warunków zgryzowych.

Źródło: StomatologiaTomaszewska.com
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.